restauracja włoska Kraków

3 sierpnia 2017 - admin

Uroczyste przyjęcie we włoskiej restauracji?

Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Głównym tego powodem jest konieczność zgrania ze sobą wielu czynników, które pozwolą nam cieszyć się z organizowanej uroczystości. Wszystko jednak zaczyna się od daty ślubu, potem kolej przychodzi na suknie i smokingi, aż zaczyna się najbardziej mozolna część, czyli przygotowanie wesela, które zazwyczaj jest najmilszą i najdłuższą częścią tego ważnego w życiu dnia.

Podstawą każdego wesela jest wybranie odpowiedniego miejsca. Nie można urządzić przyjęcia byle gdzie, ponieważ to właśnie od standardu sali, jej zasobów i obsługi zależy to, czy nasze przyjęcie będzie można uznać za udane. Jeśli poszukujecie Państwo miejsca nietuzinkowego, z chęcią Was ugościmy w naszej restauracji Da Pietro, która jest jedną z najstarszych, prywatnych firm gastronomicznych na terenie miasta. Istniejemy już ponad dwadzieścia pięć lat i przez wszystkie te lata nabraliśmy doświadczenia w kwestii organizowania takich przyjęć, więc powierzenie nam zorganizowania wesela, skończy się dla Was korzystnie.

Jak każda restauracja włoska mamy w naszej ofercie przysmaki pochodzące właśnie z tego regionu. Znajdziecie u nas zarówno dania znane i lubiane w Polsce, jak i całą gamę równie pysznych, acz mniej popularnych potraw, które bez wątpienia zasmakują waszym gościom. Oczywiście nie ma wesela bez alkoholu, dlatego z naszej strony możemy zaproponować szereg win, które idealnie skomponują się z wybranym przez państwo menu. W ofercie znajdują się zarówno wina białe, czerwone, jak i różowe. Nie brakuje u nas win musujących, które idealnie będą pasować do tortu.

Podsumowując, nasza restauracja Da Pietro może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie organizacji przyjęć okolicznościowych, a w tym wesel. Do każdego takiego wydarzenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, tak aby Państwo zadowolić.

Zobacz też: Restauracja Włoska Kraków | DaPietro

Biznes restauracja Kraków / restauracja włoska Kraków /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *