badziki wytwarzane przez ButtonFly

24 sierpnia 2017 - Alfred Pasiak

Przypinki i magnesy sposobem na reklamę

Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że wiele kampanii reklamowych zalewa nas jedynie zbędnymi ulotkami, folderami i innego typu broszurkami, z którymi potem nie mamy co zrobić. Istnieją jednak formy reklamy, które są o wiele ciekawsze od papierowych opisów produktów i usług. Mimo że zawierają one o wiele mniej informacji, a nieraz przedstawiają jedynie logo firmy, to potrafią stanowić o wiele silniejszy przekaz reklamowy niż naładowana opisami ulotka.

Jedną z tego typu form reklamy są przypinki reklamowe, nazywane także jako badziki czy buttony. To małe, kolorowe blaszki, z reguły w kształcie koła, na których frontalnej stronie wydrukowany jest obraz, a do rewersu przypięta agrafka. Pozwala to przypiąć tego typu blaszkę do elementów naszej garderoby lub do innych przedmiotów wykonanych z miękkich materiałów. Zawarta w przypinkach reklamowych agrafka może również łączyć przykładowo dwie oddzielne tkaniny, co nadaje jej nie tylko wizerunkowe, ale i praktyczne zastosowanie.

Badziki (patrz: http://buttonfly.pl/) doskonale sprawdzają się w przypadku znanych marek, które posiadają własną, atrakcyjną identyfikację wizualną. Firmy takie chętnie zamawiają buttony, na przykład w wymienionej wyżej krakowskiej firmie zajmującej się produkcją przypinek.

Inną ciekawą formą reklamy są magnesy na lodówkę, co do których praktycznego zastosowania nie można mieć wątpliwości.Tego typu magnesy pozwalają przypiąć do ściany lodówki między innymi otrzymane pocztówki, zdjęcia, listy lub ważne notatki. Dzięki temu zyskujemy szansę, że potencjalny klient będzie niemal codziennie napotykał się na nasz przekaz reklamowy.

Biznes badziki / buttony / gadżety reklamowe / magnesy na lodówkę / przypinki /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *