Mieszkania w dzielnicy Ruczaj - inwestycja developera SM Salwator

12 października 2017 - Alfred Pasiak

Krakowskie mieszkania – popularność Ruczaju

Krakowski rynek nieruchomości ma do zaproponowania potencjalnym nabywcom wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o zakup nowych i starych mieszkań. Od naszych potrzeb oraz możliwości finansowych zależy, na który wariant i w jakiej lokalizacji zdecydujemy się kupić mieszkanie. Warto wiedzieć, że nowe mieszkania na Ruczaju są przykładowo o wiele droższe niż te zlokalizowane w Nowej Hucie, a pomimo wysokich cen Ruczaj nowe mieszkania sprzedaje niemalże jak świeże bułeczki.

Dobrze jest przed podjęciem decyzji dokładnie zapoznać się ze wszystkim plusami oraz minusami każdego mieszkania, które znajduje się w kręgu naszych zainteresowań. Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań w Krakowie, to na tle innych większych miast w Polsce, rynek tutaj zawsze znajduje się w dużo lepszej kondycji. Duże miasta przyciągają ludzi, którzy chcą się w nich osiedlać. Z tego powodu deweloperzy mają większą szansę na znalezienie kupca.

Nowe mieszkania na Ruczaju szybko więc znajdowały i dalej znajdują swoich nowych nabywców. Tutaj w ostatnich latach buduje się na potężną skalę. Powstało na Ruczaju już kilka osiedli, w których do nabycia były lub są dość przestronne mieszkania i w dalszym ciągu powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, a to tylko jeden z przykładów – Mieszkania Ruczaj Developer SM Salwator – z licznego grona deweloperów oferujących mieszkania w tej dzielnicy Krakowa.

Trzeba zaznaczyć, że mieszkania deweloperskie na Ruczaju są doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. W pobliżu osiedla znajduje się budynki kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. W okolicy nie brakuje również terenów zielonych. Trasy rowerowe oraz trasy do biegania na pewno pozwolą zapewnić sobie aktywną formę spędzania wolnego czasu. To idealne miejsce dla osób aktywnych oraz tych, które lubią spacerować w dobrą pogodę.

Dom i ogród developer / mieszkania na sprzedaż / mieszkania Ruczaj / nowe mieszkania na Ruczaju /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *