suknie ślubne

25 października 2016 - admin

Krawat czy muszka?

Ślub – wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Długo i dokładnie planowany. Każdy szczegół dopięty na ostatni guzik, musi być tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Ceremonia kościelna, wesele, stroje, goście.

Powstaje coraz więcej salonów oferujących suknie ślubne. Istnieje oczywiście możliwość kupna sukienki ślubnej, ale nie tylko – popularne stało się wypożyczanie wymarzonej kreacji na ten jeden wyjątkowy dzień. Nie wszystkie panny młode są sentymentalne i trzymają suknie wartą kilka lub kilkanaście tysięcy złotych w szafie jako pamiątkę – założoną góra kilka razy. Koszt wypożyczenia jest kilka lub czasami kilkanaście razy niższy, a zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na inny cel – bo przecież takowych w dniu ślubu nie zabraknie, prawda ? Chociażby na piękne i niepowtarzalne buty.

Moda ślubna to nie tylko Panie i ich wymarzone suknie. Panowie w tym dniu także chcą wyglądać elegancko i modnie. Mogłoby się wydawać, że moda ślubna Panów nie zmienia się tak szybko jak Pań, ale nic bardziej mylnego. Starannie dobrany i dopasowany garnitur na czasie to koszt od tysiąca do kilku tysięcy złotych. Krawat czy muszka ? Tą decyzje zostawiamy Panu młodemu. Jedno i drugie będzie pasowało, ważne jest tylko odpowiednie dobranie koloru, przeważnie do koloru wiązanki Panny młodej.

Nie zapominajmy o rzeczach takich jak makijaż, paznokcie czy biżuteria. Wizyta u fryzjera bezwzględnie obowiązuje także Panów.

Ślub to inwestycja, inwestycja w nasze wspomnienia – nie ograniczajmy się, marzenia trzeba spełniać.

Jeśli nie chcecie, aby Wasz ślub okazał się totalną klapą, warto abyście odwiedzili salon sukien ślubnych w Krakowie, którego adres znajdziecie na tej stronie – fularazywczyk.pl

Wesele i ślub moda ślubna / sukienki ślubne / suknie ślubne /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *